דרור שרותי פוליש

חברת פוליש

דרור פוליש – והרצפה שלך מבריקה!

כשהרצפה שלכם כבר לא נראית כמו פעם, אתם צריכים משהו שיחזיר לה את הברק הישן שלה. דרור פוליש היא חברת פוליש שעושה בדיוק את זה. הסתקרנתם? תמשיכו לקרוא.

 

מה זה בכלל חברת פוליש?

חברת פוליש היא חברה שמבצעת עבודות של ליטוש ופוליש לרצפות מכל הסוגים. 
פוליש הוא בעצם מה שנותן לרצפה את הברק שלה, בדיוק כמו שהיה לה כשהייתה חדשה. אין הרבה מה לעשות – כל רצפה מתיישנת עם הזמן, נשחקת, מקבלת שריטות, סופגת כתמים… לא נעים, אבל ככה זה בכל מקום. 
רק שאם עד היום חשבתם שאין מה לעשות, והרצפה תישאר במראה הישן שלה עד שתחליפו אותה בריצוף אחר, דרור פוליש באה לספר לכם שדווקא יש פתרון! חברת פוליש מנקה היטב את הרצפה שלכם, משייפת אותה היטב בעזרת מכשור מיוחד, ומורחת עליה חומרים אשר נספגים ברצפות ומעניקים להן מראה מבריק, נקי ונוצץ. 
דרור פוליש עושה את כל הדברים האלה, ועוד כמה עבודות דומות, ביעילות ובמקצועיות. 
דרור פוליש משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר, במכשירים המתקדמים ביותר ובצוות העובדים המקצועי ביותר.
כל חברת פוליש מציעה כמה סוגים של פוליש, ודרור פוליש מציעה לכם גם התאמה מושלמת של הפוליש לסוג הרצפה שלכם ולצרכים המיוחדים שלכם. אנו מציעים פוליש וקס, שנותן ברק חזק במיוחד לרצפה, וגם פוליש קריסטלי, שנותן לרצפה מראה כאילו כרגע שטפתם אותה! בנוסף, בזכות הליטוש שלפני הפוליש עצמו, הרצפה שלכם תיראה לא רק מבריקה, אלא גם נקייה וחלקה, כי הליטוש העדין של חברת פוליש דרור פוליש, שנעשה באמצעות דיסק או כרית יהלום ייחודית, מסיר את השכבה העליונה של המרצפות, ויחד איתה את כל הכתמים והשריטות שנוצרו ברצפה. 
דרור פוליש עושה הכל, כדי שבמאמץ קל תוכלו לקבל רצפה ממש כמו חדשה.

אז אם גם הרצפה שלכם כבר הזדקנה, ואתם רוצים חברת פוליש שתחזיר לה את הנעורים, פנו כבר עכשיו לדרור פוליש בטלפון או באמצעות האתר. ועכשיו, מבצע מיוחד למזמינים דרך האתר – 50% הנחה על כל השירותים של דרור פוליש.

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן