דרור שרותי פוליש

דרור פוליש – ויש לכם רצפה חדשה!

אם גם אתם מאלה שהתקינו בעבר שטיחים מקיר לקיר, והיום תוהים מה לעשות עם מגנט האבק הנורא הזה, המאמר הבא הוא בשבילכם. כל מה שתצטרכו לדעת על שירות הסרת שטיחים של דרור פוליש.

הסרת שטיחים – במה זה כרוך?

שטיחים מקיר לקיר, שהיו מקובלים ואפילו טרנדיים לפני כעשרים שנה, נחשבים היום למטרד ממש אצל אנשים רבים. הם צוברים אבק, קשה לנקות אותם והם יוצרים חום בבית – מה שעלול להעיק מאד בקיץ הישראלי. לכן, אנשים רבים יותר ויותר רוצים הסרת שטיחים מן הבתים שלהם. הסרת שטיחים מקיר לקיר היא עניין לא פשוט בכלל! 
השטיחים מודבקים לרצפות באמצעות סוגי שונים של דבק, וההסרה של השטיחים גורמת להתפזרות של חלקיקי דבק באוויר, דבר מסוכן מאד לנשימה. 
גם לאחר ההסרה, נשאר הרבה דבק על הרצפה, ויש צורך במכשור מקצועי כדי לנקות את הרצפה. כאן מגיעה לעזרתכם חברת דרור פוליש. חברת דרור פוליש מבצעת עבורכם הסרת שטיחים מקצועית, תוך שימוש בחומרים מקצועיים ואיכותיים, וכמובן תוך שמירה מלאה על כל כללי הבטיחות, כדי שבסיום העבודה תוכלו להגיע לדירה שנראית חדשה ממש. 

דרור פוליש מבצעת את כל השלבים הנדרשים לצורך הסרת שטיחים. 

תחילה, מסירים העובדים את השטיח באמצעות סכין מיוחד. לאחר מכן, הם מדללים את שאריות הדבק בחומרים כימיים מתאימים. בשלב הבא, מבצעים העובדים ליטוש של הרצפות, על מנת להסיר שאריות דבק שנותרו גם לאחר ההמסה. בסופו של התהליך מורחים העובדים חומרי פוליש, ומעניקים לרצפה מראה חדש ומבריק כמו של רצפה חדשה. העובדים של דרור פוליש מגנים על עצמם באמצעות מסכות מגן לכל אורך התהליך, על מנת שלא לשאוף חומרים רעילים. לאחר שהתהליך מושלם, מתבצע גם אוורור יסודי של הדירה, עד שבטוח לחלוטין לחזור ולשהות בה. המורכבות של הסרת שטיחים מחייבת הזמנה של חברה מקצועית – חברת דרור פוליש, כמובן.

רוצים להיפטר מהשטיח שלכם? הזמינו עוד היום בטלפון או באתר את שירות הסרת שטיחים של דרור פוליש, ותקבלו רצפה נקייה ומבריקה במחיר משתלם!

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן