דרור שרותי פוליש

פוליש קריסטל או פוליש קריסטלי ?

לפני שאנו ניגשים לבחור חברה לביצוע שירותי פוליש חשוב להבין מה היא הפעולה אותה אנו הולכים לבצע: פירוש המילה פוליש הוא פעולה של ניקוי וקרצוף המרצפות בעזרת מכונת קרצוף. המטרה של שימוש בפוליש לניקוי רצפות הוא כי פעולת הפוליש מנקה את הריצוף ומסיר לכלוך ושאריות של שומנים שנספגים בריצוף שלא ניתן להסירם שניקוי מרצפות רגיל.

אף פעם לא הקדשנו מחשבה על הריצוף עליו אנו דורכים כל יום, אך אין ספק כי עם הזמן המרצפות סופגות לכלוך ושומנים מהתהלותינו בחיי היום יום.
בעזרת מכונת קרצוף בשילוב חומרים מיוחדים בחברת המומחה מנקים ומצחצחים את המרצפות ומסירים מהריצוף את כל שאריות הלכלוך והשומנים שנספגו בהם
לאורך השנים ובמהלך השימוש.

קרצוף הרצפות הוא תהליך בו מחדירים את חומרי הניקוי למשטח ולאחר קרצוף הרצפות מתקבל משטח נקי מבפנים.

לאחר ניקוי הרצפות אנו מבצעים פוליש והברקה קריסטלית.

פוליש קריסטל מתבצע בעזרת צמר פלדה מיוחד שמחמם את המרצפות ומחדיר את חומרי ההברקה לתוך המרצפות.

העבודה מעניקה למרצפות מראה עשיר ומבריק שנותן לשיש חיים ארוכים.

לא כל חברה מבצעת פוליש שמחזיק לאורך זמן. בחברת המומחה אנו משתמשים במותגים היקרים ביותר בשביל אריכות זמן של הברקה מקסימאלית.
 
אנו חברת "דרור – פוליש וניקיון", נעניק לכם את השירות הטוב ביותר ובצורה המקצועית ביותר.
 
 

הפוליש יגרום למרצפות ביתכם להבריק למשך זמן רב, שכן הוא מחזיר את היופי לרצפה ואף משבח את המראה שלה.

פוליש קריסטלי – איכות ובטיחות לאורך זמן

פוליש קריסטל מבטיח לכם מרצפות מבריקות ולא מחליקות. אמנם הרצפות מקבלות מראה נוצץ ורטוב, אך אין כל חשש ללכת עליהן לאחר ההברקה, שכן הן בטוחות מהחלקה עם או בלי נעליים. בשיטה זו מחדירים למרצפות ארבע שכבות של חומרי ניקוי והברקה, ועוד שכבת הגנה שמורחים בסוף התהליך על המרצפות. אמנם היא הינה אחת מטכניקות הפוליש היותר יקרות בשוק, אך היא מבטיחה תוצאות מצוינות שמחזיקות מעמד במשך שלוש שנים. פוליש זה מספק הגנה מרבית, איכותית וחזקה הנשארת לאורך שנים, כך שכשמחשבים את עליות הפוליש ביחד עם תדירותו ואיכותו מגיעים למסקנה שזהו מוצר מאוד חסכוני. 

הגנה כמעט לכל סוגי הרצפות

 
הפוליש הקריסטלי מתאים כמעט לכל סוגי המרצפות: שיש, שומשום, אבן חלילה, טרצו, מוזאיקה ועוד, ומבטיח ניקוי והברקה מעולים עם הגנה מפני דהייה או בלאי. עם זאת, במרצפות המיוצרות באמצעות חימום בתנורים כגון פורצלן, גרניט וקרמיקה, אסור להשתמש בפוליש זה כיוון שהן נהרסות. בפוליש קריסטל משתמשים בשכבת הגנה הקרויה סילר, המונע ספיגת נוזלים במרצפות וכך מאפשר לנקות בקלות כמעט כל כתם מהרצפה, ואפילו אם מדובר בכתם עתיק יומין. בנוסף, פוליש זה מבטיח הגנה של המרצפות מפני חריטות הנוצרות בדרך כלל על ידי הזזת רהיטים כבדים.

איך זה יוצא כל כך מבריק ?

הפוליש מבוצע בעזרת מכשיר מיוחד המחדיר מגנזיום לרצפות. בתהליך זה מוחדרת שכבה של מקרו-קריסטלים בעזרת ריאקציה כימית, המתרחשת דרך חימומו של צמר פלדה על גבי דיסק. בסיום התהליך אסור לשטוף את הרצפה במשך כשלושה ימים, ויש רק לטאטא אותה ולאחר מכן לשטוף אותה עם חומרים מיוחדים השומרים על הפוליש. בשל העמידות הגבוהה והאיכות המצוינת של פוליש זה, הוא משמש במקומות יוקרה רבים כדוגמת מסעדות או מלונות פאר. פוליש יוקרתי זה מעניק חיים וברק גם למרצפות שחוקות ודהויות, ובעזרתו הרצפות מקבלות מראה רענן וזוהר. לכן נחסך תהליך רכישת רצפות חדשות.

לסיכום, הפוליש הקריסטלי הינו פוליש יקר המצדיק את מחירו, בזכות תוצאות מלאות ברק ועמידות לאורך זמן.
 
יש כאלה שאומרים פוליש ווקס אך מתכוונים לפוליש קריסטל ולכן יש לשים לב ולדייק עם בעל המקצוע לפני סגירת הפרטים לביצוע

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן