דרור שרותי פוליש

פוליש לרצפה


אנו בחברת דרור פוליש לריצפה מציעים ניקיון יסודי ומעמיק. הפוליש שאנו עושים מכיל הברקה וצחצוח מוחלט על כלל שטחי הבית. 
הפוליש מתאים בעיקר לרצפות משיש או גרניט, אך יכול לכלול דברים נוספים, ולחללים נוספים של הבית הדירה או המבנה שתרצו לפלש, למשל – אמבטיות, כיורים, ארונות, חלונות, מרפסאות ועוד.

פוליש הוא למעשה תהליך שבו מקרצפים באופן מקצועי את הרצפות הנעשה באמצעות מכונות קרצוף וחמורי מריחה על הרצפות. הקרצוף תורם להורדת הלכלוך שמצטבר על הרצפות כמו שמן צבע או מלט. באמצעות הקרצוף אנו חודשים למרצפות. אנו שומרים על איכותן של המברשות והמכונות ברמה טובה מאוד כך שאיכות הפוליש עולה בהתאם. 

ישנם סוגים שונים של פוליש. פוליש קריסטל, פוליש ווקס ופוליש אקרילי. כאשר לכל אחד מסוגי הפוליש יש צורת עבודה שונה. 

בפוליש קריסטל נשתמש במכשיר קצוף מיוחד ולאחר מכן נמרח חומר המגן על הרצפות שיעניק להם מראה רטוב. הפוליש קריסטל מתאים לכל סוגי האבן והשיש. 
לעומת הפוליש אקרילי שמתאים יותר לרצפות בטון או OPC ונשתמש בו בעיקר למפעלים , משרדים וחנויות. 

מהו פוליש לרצפה ולמה הוא מיועד?

פוליש לרצפה הינה פעולה המשמרת את מראה הרצפות ומעניקה להם ברק וזוהר מיוחד. על מנת להסיר כתמים ולכלוך קשה שהצטבר לאורך שנים רצוי לחדש את הרצפה אחת לשנה באמצעות טיפול פוליש לרצפה.

בבתים שאינם כה חדשים, נוצר צורך לרענן ולהחליף את הרצפות ולעיתים בעלי הבית מתלבטים האם להחליף את הריצוף הקיים בריצוף חדש. על ידי טיפול פוליש לרצפה שהינו איכותי וחכם, לא יהיה צורך בהחלפת המרצפות משום שהפוליש מקנה למרצפות מראה משודרג ומבריק – ממש כאילו זה עתה הוחלפו!

פעולת פוליש לרצפה הינה פעולה עדינה מאוד המחייבת שמירה על זהירות מרבית מול המרצפות שעובדים עליהן, ולכן ישנם סוגי פוליש שונים שכל אחד מהם מתאים לסוג מרצפת שונה. יש טיפול פוליש המתאים למרצפות שיש, קרמיקה או גרניט פורצלן, ויש טיפול פוליש המתאים למרצפות סטנדרטיות שנמצאות ברוב הבתים בישראל הנקראות מרצפות טרצו.

פוליש לרצפה – הסוגים השונים

  • פוליש ווקס – טיפול פוליש לרצפה המבוסס על מריחת שעווה עבה על גבי המרצפת. פוליש ווקס מקנה למרצפות מראה מבריק ונוצץ ויש צורך לתחזק את הטיפול לעיתים קרובות. פוליש ווקס הינו הבחירה הזולה ביותר מבין סוגי הפוליש השונים והוא מתאים בעיקר למרצפות שיש ואבן.
  • פוליש אקרילי – טיפול פוליש לרצפה המתאימים למשטחי פי.וי.סי ומשטחים קשים. טיפול פוליש אקרילי מחזיק מעמד לזמן ממושך ואין צורך לחדשו לעיתים קרובות.
  • פוליש קריסטל – טיפול פוליש לרצפה המחדיר אבני קריסטל זעירות לשכבה העליונה של המרצפת ובכך מסייע לשמירה על מראה יוקרתי ומבריק. טיפול בפוליש קריסטל עמיד לזמן רב ואפילו למשך כמה שנים טובות, ואף אחד מסוגי הפוליש לא יכול להתחרות עם האיכות שלו.

פוליש לרצפה הינה עבודה מורכבת הדורשת מיומנות רבה ולעיתים קרובות שימוש במכונות מתקדמות. בבואכם לבצע טיפול פוליש בביתכם, עליכם לוודא שאנשי המקצוע הינם בעלי ניסיון בתחום הפוליש והניקיון על מנת להבטיח לכם עבודה איכותית ללא נזקים.

אנו בחברת דרור – פוליש וניקיון מציעים מגוון סוגי טיפול פוליש בהתאם לסוג המרצפות שבביתכם, לצרכיכם ולתקציב שלכם. אנו בעלי ניסיון עשיר של כ- 15 שנים ומתחייבים למקצועיות ואיכות ברמה שלא הכרתם!

פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהשירות המקצועי ביותר במחירים המשתלמים ביותר! 

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן