דרור פוליש וניקיון
054-2548021
יצירת קשר טלפוני
zeava_kfir@walla.com
שליחת איימל

ניקיון לאחר שיפוץ


כולנו יודעים שכמשפצים את הבית, הוא מתלכלך המון והרבה יותר לעומת היומיום. ביצוע הניקיונות לבית דורש מאמצים רבים לאחר שיפוץ , לכן אנו מציעים לכם את שירותי הניקיון שלנו. חברתנו דרור - פוליש וניקיון מציעה מגוון פתרונות לניקיון יסודי של הבית הדירה או המבנה לאחר שיפוץ. 
בנוסף, לאחר השיפוץ ניתן לבצע פוליש לרצפה - מה שיגרום לביתכם לאחר השיפוץ להראות הכי טוב שאפשר.


דירה פרטית נקייה לאחר השיפוץ

רבים מאתנו עברו את החוויה הנפלאה של שיפוץ הבית והתאמתו לצרכינו ולשאיפתנו. החלק שאינו כל כך מלהיב אך הכרחי בתהליך שיפוץ הבית הוא ניקיון לאחר שיפוץ.

תהליך ניקיון לאחר שיפוץ הבית הינו מחויב המציאות, משום שבנייה, חיתוך קירות בטון, צביעה, טיוח וכל שאר מלאכות השיפוץ מותירות לכלוך רב ושכבת אבק המזיקה לבריאות.

רוב האנשים שביצעו שיפוץ, מזמינים את כל המשפחה לשאת בנטל -  וכך נוצר מצב שהורים, אחים, גיסים ובני דודים צריכים לעבוד במשך שעות רבות בעבודת ניקיון מתישה וסוחטת כדי להחזיר את הבית לאיתנו. אפשרות נוספת, שהינה מומלצת הרבה יותר ומשתלמת לטווח הארוך - היא להזמין חברה שתבצע עבורכם את עבודת ניקיון לאחר שיפוץ.

ניקיון לאחר שיפוץ – מפני שהמומחים יבצעו את זה תוך יום אחד בדיוק

חברת ניקיון מקצועית תעבוד מהבוקר עד הערב ותבצע ניקוי יסודי של כל חלקי הבית השונים: ניקוי חלונות, אבק, הברקת פוליש של הבית ולעיתים גם הדברת מזיקים.

צוות העבודה המקצועי יבצע את מלאכת ניקיון לאחר שיפוץ תוך מספר שעות ואתם תוכלו ליהנות במהירות מתוצאה נקיה ומבריקה ולהקדים להיכנס לביתכם המשופץ. זאת ועוד, עובדה שלא ניתן לחלוק עליה היא שעובדי ניקיון מקצועיים ומיומנים ינקו את הבית בצורה יסודית הרבה יותר מקרובי משפחה שונים משום שהם מחזיקים בציוד מתקדם וחדיש וצוות העבודה מנוסה בעבודה עם חומרי הניקוי השונים.

אנו בחברת דרור – פוליש וניקיון מציעים עבודות ניקיון לאחר שיפוץ הבית שהינן יסודיות ואיכותיות. אנו מתחייבים לעבודה מהירה ואיכותית שתחסוך לכם הרבה עוגמת נפש. חברת דרור – פוליש וניקיון הינה בעלת ניסיון עשיר של כ- 15 שנים  בעבודות הפוליש והניקיון, אנו מכירים את סוגי החומרים השונים ויודעים כיצד לעבוד איתם. באמצעות הניקיון שלנו יתקבל בית שעבר שיפוץ ונראה ממש כמו חדש!

בנוסף, אנו מבצעים גם טיפולי ניקיון שוטפים למוסדות ומשרדים. הטיפול כולל: ניקוי יסודי, אבק, חלונות, פוליש לרצפה ואף הדברת מזיקים.

פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהשירות המקצועי ביותר במחירים המשתלמים ביותר! 


חדשות
לא צריך יותר להתרוצץ!
אצלנו תמצאו את כל
השירותים במקום אחד:
שיפוץ הבית
עבודות צבע וגמר
וניקיון לאחר שיפוץ

התקשרו עכשיו
054-2548021


   לפרטים נוספים 

התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר
054-2548021

דרור - פוליש וניקיון
נייד: 054-2548021
dror-polish.com

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים