דרור שרותי פוליש

דרור פוליש – מומחים בביצוע עבודות צבע בביתכם

עבודות צבע בבית הינן עבודות המשדרגות באופן מידי את מראהו, מוסיפות חיים לקירות ומשמרות אותו לאורך זמן.

קיימים סוגים שונים של עבודות צבע בשוק, ביניהם: עבודות צבע על קירות חיצוניים ופנימיים של הבית, עבודות שפכטל וטיוח שמטרתן להקנות לקירות מראה אחיד וחלק, וכן עבודות צבע הנעשות על גבי קירות גבס.

ניתן לבצע עבודות צבע לבד או בעזרת אנשי מקצוע המיומנים בתחום הצביעה והשיפוצים.

דברים שחשוב לדעת על עבודות צבע

ראשית, כשאנו באים לצבוע חלל מסוים חשוב להתאים את סוג הצבע וצבעו לאופי הקיר. ישנם הרבה סוגי צבע ולכל אחד יתרונות וחסרונות משלו.

בעת בחירת עבודות צבע המותאמות לתקרת הבית, למשל, אין צורך לדאוג לצבע רחיץ ויקר יותר, משום שסיכוי קלוש הוא שתקרת הבית תתלכלך, לעומת זאת – רצוי לתחזק את תקרת הבית בצבע העמיד נגד עובש ובקטריות. בעת ביצוע עבודות צבע על קירות חיצוניים – ישנה חשיבות לשימוש בחומרים העמידים בפני פגעי מזג האוויר ומבודדים מקור ומחום.

שנית, על מנת להגיע לתוצאות צביעה משביעות רצון, ישנה חשיבות לשים לב לשיטות הצביעה, לצבע החומרים ולהתאמתם לקירות השונים. ישנם קירות שמברשת רגילה לא תתאים להם בהכרח, כגון קירות גבס, להן נדרשת פעולת צביעה עדינה במיוחד. אנשי המקצוע המומחים בעבודות הצבע יסייעו לכם לשנות את עיצוב הבית שלכם תוך התאמה מלאה לסוג הצבע ולמבנה הקיר.

אנו בחברת דרור – פוליש וניקיון מציעים עבודות צבע יסודיות ואיכותיות תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח. אנו מתחייבים לעבודה איכותית ויצירתית שתשדרג לחלוטין את מראה הבית שלך ואת שוויו בשוק. חברת דרור – פוליש וניקיון הינה בעלת ניסיון עשיר של כ- 15 שנים בעבודות הפוליש הניקיון הצבע והגבס, תוך התאמה מלאה של העבודה לצרכי הלקוח, למידות הבית ולצורה שיבחר. אצלנו תוכלו לבחור את הצבעים, את העיצוב ואת החומרים – אנו מאפשרים ללקוחותינו לקחת חלק פעיל בתהליך הצביעה.

פנו אלינו עוד היום ותנו לנו את האפשרות לעצב עבורכם את הבית שתמיד חלמתם עליו במחיר המשתלם ביותר!

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן