דרור שרותי פוליש

עבודות פוליש וניקיון

כולנו רוצים שהסביבה שלנו תמיד תהיה נקייה. סביבה שיהיה כיף ונעים לעבוד בה. עם זאת, לא תמיד יש לנו זמן לנקות ולהבריק את סביבתנו ובדיוק בשל כך ניתן להזמין חברה שעוסקת בכך בדיוק כמו חברתנו.

כאמור, חברתנו הינה חברה שמתמחה בכמה דברים עיקריים:  בניקיון על ידי לחץ מים, מכונות הברקה, ניקיון באמצעות שואבי אבק, ניקיון על ידי לחץ אוויר וקיטור וכך אנו מצליחים  להגיע לתוצאות נהדרות הרבה יותר מאדם פרטי שמנקה את ביתו.


מה זה בעצם פוליש?

רבים אשר מעוניינים להזמין חברה אשר מתמחה בפוליש וניקיון אינם יודעים (פעמים רבות) מהו בעצם משמעות הדבר ולכן נמנעים מלהזמין חברת כזו.
 
ובכן חברה כזו מתמחה בעבודת קרצוף של המרצפות שנעשה על ידי מכונות קרצוף יחד עם מריחה של חומרים מיוחדים על הרצפות.

קרצוף זה מצליח להוריד את הכתמים הקשים ביותר שהצטברו על רצפת הבית (כמו למשל: שמן, צבע וכולי). תהליך הקרצוף חודרני לרצפות. ככול שאיכות המברשות והמכונות המברישות גבוה יותר כך גם עולה מחיר הקרצוף.

ניתן למצוא כמה וכמה סוגים של פוליש כשכל חברה עובדת עם מכונות שונות. חשוב לזכור – יש להמשיך ולטפל במרצפות גם לאחר הטיפול האיכותי והמקצועי שנעשה על הרצפות על ידי מריחת חומרים איכותיים שישמרו על המרצפות ועל הברק שלהן לאורך זמן. עבודה שאיננה מקצועית עלולה להרוס את המרצפות ואף לגרום גם לנזק בלתי הפיך.

סקר שוק

כיום ניתן למצוא שפע של חברות שעוסקות בפוליש וניקיון. על מנת להצליח למצוא חברה איכותית יש לערוך סקר שוק ולוודא שאכן מדובר בחברה עם ניסיון ומכשירים ברמה גבוהה. אחת החברות המוכרות בשוק כיום היא חברת "דרור" אשר ידועה בשל ניסיונה ובשל המכשירים האיכותיים והמקצועיים שיש ברשותה.

כמו כן, במידה ומצאתם מספר חברות שנראות לכם, עליכם לערוך בניהם השוואות מחירים. לאחר השוואת המחירים תבחרו את החברה לא רק הכדאית ביותר מבחינת המחיר אלא גם המשתלמת ביותר מבחינת המקצועיות.

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן