דרור שרותי פוליש

סוגי פוליש

את המושג "פוליש" בוודאי שמעתם לא פעם. אבל מה זה בעצם פוליש? חברת דרור פוליש נותנת לכם עכשיו את כל המידע על הפעולה הייחודית הזו.

אז מה זה פוליש?

פוליש הוא, בעצם, האפשרות להפוך כל רצפה, ישנה, מוזנחת ובלויה ככל שתהיה, ולתת לה מראה חדש ורענן, כמעט כמו של רצפה חדשה. פוליש נותן לרצפות מראה מבריק ונוצץ, וסוגים מסוימים של פוליש אפילו מצליחים ליצור מראה של רצפה רטובה, שכאילו נשטפה ברגע זה. חברת דרור פוליש מבצעת פוליש מקצועי לכל סוגי הרצפות, וכך, לא משנה בן כמה הבית שלכם או איזו רצפה יש לו, אתם יכולים ליצור לעצמכם מראה של בית חדש, בשעות ספורות של עבודה ובמחיר מצחיק.

 

איך אנחנו עושים את זה?

דרור פוליש עושה שימוש בחומרים איכותיים של פוליש, ובמכשור מקצועי ומתקדם במיוחד, כדי שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר. בשלב הראשון, צוות העובדים של דרור פוליש מנקה היטב את הרצפה באמצעות מכונות מתאימות כמו מכונת קיטור, למשל, כדי שהרצפה תהיה נקייה לחלוטין. בשלב הבא, מבצע הצוות של דרור פוליש ליטוש של המרצפות, בעזרת מכשירים מקצועיים כמו דיסק יהלום או כרית יהלום. הליטוש אמור להוריד את השכבה העליונה של המרצפות, ולהסיר את כל הלכלוכים, השריטות והפגמים השונים שנוצרו על המרצפות במהלך השנים. בשלב האחרון, הצוות של דרור פוליש מבצע את הפוליש עצמו. דרור פוליש מציעה שני סוגי פוליש – פוליש וקס ופוליש קריסטל. פוליש וקס זול יותר, אך פוליש קריסטל עמיד יותר. הצוות של דרור פוליש זמין תמיד לייעץ לכם איזה סוג פוליש מומלץ עבורכם, כדי שתצאו הכי מרוצים. דרור פוליש מקפידה על איכות גבוהה של עבודה, החל מבחירת החומרים ועד לאיכות המכונות והמיומנות של הצוות, כל זה כדי שתהיו בטוחים, שעם דרור פוליש אתם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר, ואת הרצפה המבריקה ביותר.

מעוניינים לעשות פוליש גם לרצפה שבבית הפרטי שלכם? הזמינו עכשיו את דרור פוליש בטלפון או באמצעות האתר, ותיהנו מייעוץ מקצועי ומעבודת פוליש איכותית במיוחד


פוליש קריסטל – הפופולרי ביותר כיום, והיא איננה מתאימה לכולם. השינה הינה איכותית יותר מאשר הפוליש וקס. שיטה זו עובדת על בסיס צמר פלדה מיוחד שיחמם ויחדיר חומרי הברקה למרצפות.
לעומת הפוליש ווקס – שמתאים לכל סוגי המרצפות (לעומת הקריסטל והאקרילי) 
השיטה הינה שיטה הזולה ביותר – מתבצעת באמצעות מכשיר קרצוף בסיסי שלאחר מכן נמרח על המרצפות את הווקס ששומר על המרצפות מבריקות.
האחרון חביב הינו הפוליש אקרילי -עליו תמצאו הרחבה בהמשך, נשתמש בו בעיקר למפעלים, משרדים וחנויות !

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן