דרור שרותי פוליש

ניקיון דירה תוך כדי ביצוע פוליש

 
כאשר אומרים פוליש לריצפה הכוונה הינה ניקיון יסודי ומעמיק, ניקיון אשר כולל הברקה וצחצוח מוחלטים אשר כוללים את כל שטחי הדירה שעליהם הולכים ודורכים, שטחים כמו רצפות של חדרי שינה, סלון, מטבחים, חדרי אוכל ועוד. מעבר לכך, ישנו גם פוליש אשר מיועד לחללים מיוחדים של דירות כמו אמבטיות, כיורים של מטבח, ארונות, חלונות, מרפסות ועוד.
 

ועכשיו, לשאלה כיצד מבצעים זאת

 

נתחיל מן העובדה שאנו עושים שימוש בכלי עבודה מקצועיים וייעודיים אשר אחראים על הברקה ברמה הגבוהה ביותר וכאשר האנשים אשר מתפעלים את כלי העבודה הינם אנשי מקצוע אשר מתמחים בכל מה קשור לשירות זה . כל אלו יוצרים משטח בית זוהר, מבריק ונוצץ!
 

כל מה שצריך לדעת על פוליש לריצפה – המדריך המלא!

 
יש צורך בהזמנה וביצוע עבודה במקרים מיוחדים כמו ניקיון יסודי של דירה, עזיבת דירה לצורך מעבר לדירה אחרת, מכירת דירה ועוד שלל מקרים אחרים. כל אלו דורשים עבודה אשר יותיר אותה נקייה ללא רבב ונוצצת כמו כוכב.  ישנם שני סוגים של פוליש : סוג אחד הינו פוליש ווקס ואילו הסוג השני הינו פוליש קריסטל. 
בכל מה שנוגע לטיפול הראשון,  פוליש  ווקס אשר בא לידי ביטוי באמצעות
מריחת חומרי שעווה על רצפות של דירות, חומרים אשר מותירות כל משטח לחדש, מבריק ונוצץ מאין כמוהו. ואילו בכל מה שקשור לסוג השני, פוליש קריסטל, הכוונה הינה לטיפול לדירה אשר מהווה את הפתרון הפופולארי והנפוץ ביותר, אשר בא לידי ביטוי באמצעות 'הספגה' של חומרי ניקוי מסוגים שונים ובמספר שכבות לרצפה של הדירה. 'הספגה' זו מעניקה מראה חדש לחלוטין ולאורך זמן רב לכל משטח שעליו הוא מבוצע.
 
 
קיימים אינספור בעלי מקצוע בשוק הניקיון אשר מעניקים שירותים מן הסוג המדובר. מעבר לכך, כל אותם בעלי מקצוע גם מעניקים שירותי ייעוץ והכוונה בכל מה שקשור לפתרון המומלץ ביותר בעבור משטח מסוג מסוים. כל מה שצריך לעשות על מנת למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר זה לערוך סקר שוק ולמצוא את האחד!

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן