דרור שרותי פוליש

שרותי ניקיון בתים

שירותי ניקיון בתים הינו שירות שהאמינות היא החשובה לפני הכל, חשוב מאוד שהשירות שהינכם מקבלים יהיה מחברה מקצועית שמחזיקה מוניטין זה שנים רבות שבמקרה וישנה בעיה, יהיה לכם תמיד למי לפנות.

ניקיון בתים תפס תאוצה בשנים האחרונות וישנם מתחרים לא מעטים.

חשוב לבחון ולערוך סקר שוק קטן כיוון שהמחירים יכולים לנוע קיצונית בין חברה לחברה.

ב-דרור פוליש וניקיון מאמינים קודם כל באמינות מקצועיות ויושר.

ניקיון בתים הינו חיוני לשמירה על אסתטיות והרגשה נעימה לאורך זמן בבית או בבית העסק. בין אם מדובר בבית פרטי או בבית עסק, נעים יותר לשהות ולחיות במקום לאחר שעבר ניקיון יסודי.

על מנת לנקות בתים או משרדים בצורה יסודית ניתן להיעזר בשירותיו של מנקה פרטי או בשירותיה של חברת ניקיון. ניקיון בתים באמצעות חברת ניקיון עדיף ברוב המקרים משום שחברת ניקיון איכותית הינה בעלת גב כלכלי רחב, מחזיקה כמות גדולה של עובדים – דבר המספק אפשרויות רבות ללקוחות ואיכות העבודה הינה ברוב המקרים יסודית יותר.

עבודת ניקיון בתים בשילוב של חברת ניקיון מקצועית טומנת בחובה יתרונות רבים. ראשית, ניקיון יסודי בבית העסק יגרום לעובדים וללקוחות לראות אותו כמקום נעים יותר ומזמין יותר, עובדה שתגדיל באופן ישיר את איכות העבודה ואף את קהל הלקוחות. שנית, ניקיון בתים יסודי על ידי חברה מקצועית חוסך לכם עבודות ניקיון תכופות וכמעט יומיומיות היות וחברת ניקיון מבצעת את העבודה ביסודיות שלא ניתן להשוות אותה לשום עבודה אחרת.

שירותים שונים של ניקיון בתים

חברת ניקיון מספקת שירותים שונים ללקוחותיה. בין השירותים ניתן למצוא: שירותים לבתים פרטיים או בתי עסק, ניקוי שטיחים והברקת חלונות, ניקוי אבק, ניקיון בתים לאחר שיפוצים ועוד. לעיתים קרובות, חברות המבצעות שירותי ניקיון בתים מוסיפות לבצע עבור הלקוחות שירותים נוספים כמו פוליש לרצפות והדברת מזיקים.

אנו בחברת דרור – פוליש וניקיון מבצעים מגוון עבודות ניקיון בתים ובתי עסק בהתאם להעדפותיכם ולתקציב שלכם. בנוסף לשירותי הניקיון השוטפים, חברתנו תבצע עבורכם טיפול בפוליש שמעניק לרצפה מראה מבריק ומונע את שחיקתה לאורך זמן וכן הדברת מזיקים.

אין ספק שלאחר שהמרצפות בביתכם יוברקו והאבק יוסר מן הרהיטים והחפצים השונים ויתקבל ניקיון כמו שרק הצוות שלנו יודע לבצע – אתם תרגישו עונג מיוחד בעת הכניסה לבית ותרצו להמליץ על שירותי הניקיון שלנו לכל חבריכם!

אצלנו בחברת דרור – פוליש וניקיון פועלים אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים כבר כ- 15 שנים, ומתחייבים למקצועיות ואיכות ברמה שלא הכרתם!

פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהשירות המקצועי ביותר במחירים המשתלמים ביותר! 

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן