דרור שרותי פוליש

ליטוש מרצפות


קרה לכם פעם שנכנסתם לדירה ישנה, וגיליתם שהיא נראית ממש חדשה? קרה לכם שבעלי הבית ספרו שהם לא שיפצו כבר שנים? אז איך, איך הרצפה כל כך מבריקה?

ליטוש מרצפות – לשמור על רצפה נקייה

איך הרצפה מבריקה? כנראה שבעלי הבית שאליו הגעתם כבר מכירים את דרור פוליש. 
הדרך ליצור מראה מבריק וחדש של הרצפות, היא להזמין שירות ליטוש מרצפות של חברת דרור פוליש. 
בתוך שעות ספורות, ובמחיר משתלם במיוחד, כל אחד יכול ליצור לעצמו רצפה במראה חדש, בלי להחליף אותה ובלי לשפץ. 

ליטוש מרצפות הוא עניין שדורש מקצועיות ומיומנות רבה, כדי להגיע לתוצאות איכותיות ויפות במיוחד.
דרור פוליש מעסיקה צוותים מיומנים ובעלי ניסיון, ועושה שימוש במכשירים מתקדמים ומקצועיים, וגם בחומרים איכותיים במיוחד, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת, ותחזיק מעמד לאורך זמן רב ככל האפשר. 

ליטוש מרצפות של דרור פוליש נעשה באמצעות מכשירי ליטוש ייחודיים לתחום, כמו כרית יהלום, דיסק יהלום וכדומה. שיטת הליטוש נקבעת לפי סוג המרצפות והמצב שלהן. דרור פוליש מעניקה לכם ייעוץ מלא בכל שלבי העבודה, כדי שתוכלו לבחור בשיטה הטובה ביותר עבורכם. חברת דרור פוליש מבצעת ליטוש יבש וגם ליטוש רטוב, תוך התאמה מלאה, כאמור, לצרכים הספציפיים של הדירה. ליטוש רטוב פועל באמצעות מים, ואילו ליטוש יבש פועל בחום גבוה מאד, ובשילוב עם שאיבה תמידית של האבק שנוצר מן הליטוש. בסיום כל הפעולות של ליטוש מרצפות, מבצעת דרור פוליש גם פוליש לרצפות הנקיות, ומורחת עליהן חומרי פוליש איכותיים בהתאמה לסוג המרצפות ולהעדפה האישית של הלקוח. דרור פוליש מציעה פוליש וקס או פוליש קריסטלי, שתיהן אפשרויות נפלאות אשר משלימות את פעולת ליטוש המרצפות, ויחד איתה מביאות את הרצפה למראה נקי, מבריק ורענן, ממש כמו רצפה חדשה. כאשר אתם מזמינים ליטוש מרצפות של דרור פוליש, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם באופציה הטובה ביותר, ושהרצפה שלכם תיראה מבריקה ורעננה לאורך זמן.

רוצים ליטוש רצפות איכותי גם לרצפה שלכם? הזמינו עוד היום את דרור פוליש באתר או בטלפון, ותיהנו מעבודה מושלמת.

יצירת קשר

נייד:054-2548021

דילוג לתוכן